Telefon: +3725028333  Email: info@profico.ee

Õhksoojuspumba hooldus PREMIUM PLUSS

Premium Pluss on mõeldud seadmetele mida kasutatakse siseruumide jahutamiseks. Premium Pluss sarnaneb hoolduspaketiga PREMIUM, kuid siin tehakse teie seadmele süva hallituse ja seente koloonia tõrje.

 Selle teenusega tehakse õhksoojuspumba täielik pesu. Eemaldatakse seadmes olevad rasvad ja muu orgaanika (hallitus, tolmulestad, bakterid), pestud pinnad jäävad siledaks ja kuivaks ning seade püsib pikalt puhas. Seadmele jääb 6-12 kuuline hallitus ja seene kaitse.  Tulemus on võrreldav uue seadmega.

Soovituslik hooldus  sagedus:

  • Allergikutele ja astma haigetele 1-2 kord aastas.
  • Tavakasutajatele iga kahe aasta tagant.
Siseruumis oleva seadme pesu
Soojusvaheti keemiline survepesu
Ventilaatori ja õhukanalite keemiline survepesu
Kondensaat vanni ja äravoolu keemiline survepesu
Seadme korpuse keemiline pesu
Filtrite keemiline pesu
Ventilaatori kontroll
Kondensaadi äravoolu kontroll
Seadme töörežiimide kontroll ja temperatuuride mõõtmine
Välimise seadme visuaalne kontroll ja puhastus
Külmakontuuri kontroll
Elektri ühenduste pingutamine

Hallitusseened ja nende osakesed

Meid ümbritsevad kõikjal hallitusseened ja nende osakesed. Eestis on märgitud üle 4500 liigi, sealhulgas Aspergillus, Penicillium ja Stachybotrys, mida sageli nimetatakse "mürgine hallitus". Nad toodavad mikroskoopilisi osakesi, et hõljuda läbi õhu kõikjal meie ümber. Kui eosed leiavad endale sobilikud tingimused siis nad paljunevad kiiresti (isegi 24-48 tunniga), et luua enda ümber suurem hallitusseente koloonia. Hallitus võib kasvada peaaegu igal pinnal kuid vajavad vaid natukene niiskust ja toitu, näiteks tolmu. Hallitus võib põhjustada mitmesuguseid kahjustusi, mitte ainult meie varale, vaid ka meie tervisele.  

 

Küsi personaalset hinnapakkumist!